Logo
icon 602 327 886
68 38 225 21
icon ul.Kozia 1B
66-200 Świebodzin

SPEDYCJA / LOGISTYKA

Spedycja to działalność polegająca na organizowaniu przewozu, towaru czy też przesyłek. W zakres naszych obowiązków wchodzi wykorzystywanie możliwości spedycji zarówno na rynku międzynarodowym jak i krajowym. Zainteresowane osoby mogą liczyć na najwyższy standard współpracy jak i również na szybkość i efektywność. Priorytetową sprawą dla nas jest indywidualne i elastyczne podejście do klienta jak i również niezmieniony czas potrzebny do dostarczenia przesyłki do celu podróży.

Są to dla nas niezwykle istotne kwestie, które pozwoliły nam wspiąć się tak wysoko. TransKról to firma , która nałoży wszelkich starań by nadana przez Ciebie przesyłka trafiła w niezmienionym stanie pod każdy adres. Jest to więc szansa dla Ciebie, z której już teraz możesz skorzystać w związku z czym miej to na uwadze już teraz. Fachowo zajmiemy się również wszelkimi problemami związanymi z odprawą celną, na naszej głowie będzie również import i eksport nadanych przesyłek.

Cieszymy się dużym zaufaniem w prestiżowych firmach co zapewnia nam ciągłość zleceń i stabilność wykonywania naszych usług.

galeria_03.jpggaleria_04.jpggaleria_16.jpggaleria_19.jpggaleria_20.jpggaleria_21.jpggaleria_01.jpg

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Rodo