Logo
icon 602 327 886
68 38 225 21
icon ul.Kozia 1B
66-200 Świebodzin

O FIRMIE

Firma "TransKról" już od 1991 roku działa na rynku krajowych i międzynarodowych usług przewozowych a także spedycji , logistyki i przeładunków. Oferujemy przewóz rozmaitych ładunków, ofertę kierujemy nie tylko do małych i średnich przedsiębiorstw, ale również międzynarodowych koncernów potrzebujących niezawodnego transportu drogowego. Specjalizujemy się w transporcie po krajach Unii Europejskiej gdzie daliśmy się poznać jako uczciwy i rzetelny przewoźnik.

Aby sprostać wymaganiom Klientów oczekujących niezawodnej oraz punktualnej usługi transportowej oddajemy państwu do dyspozycji doświadczony i wykwalifikowany zespół ludzi.

Oferujemy profesjonalne usługi oraz rzetelne podejście do powierzonych nam zadań, bo transport i spedycja to nasza pasja!

 

Co nas wyróżnia?

  • 28 LAT DOŚWIADCZENIA
    Transkról to firma rodzinna założona w 1991 roku Przez Romana Króla, teraz prowadzi ją następca syn Arkadiusz Król. Transkról to mieszanka wieloletniego doświadczenia, profesjonalizmu i pasji która została przekazana i zaszczepiona w młodszym pokoleniu. Chęć zapału stworzeni czegoś co będzie prosperowało na lata.
  • FLOTA
    Obecnie nasz tabor składa się 23 ciągników siodłowych marki SCANIA. Od wielu lat korzystamy z naczep marki: Wielton ,FELDBINDER,FLIEGL,KASSBOHRER,SCHMITZ,KOEGEL. Firma dysponuje plandekami, wywrotkami a także beczkami do przewozu cementu.
  • CERTYFIKATY
    Posiadamy certyfikat GMP+FSA Bezpieczeństwo Produkcji i Dystrybucji Pasz dla Zwierząt. Posiadając niniejszy certyfikat mamy możliwość przewozu zboża, oraz pasz dla zwierząt.

_doc_certyfikat_ewg.jpg_doc_certyfikat_gmp+.jpg_doc_certyfikat_kompetencji_kraj.jpg_doc_certyfikat_kompetencji_miEdzynarodowy.jpg_doc_licencja_na_transport_drogowy_rzeczy.jpg_doc_licencja_na_transport_miEdzynarodowy_rzeczy.jpg_doc_ocp.jpg

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Rodo